There was a problem loading the comments.

cPanel - Softaculous Programų diegimo programa

Support Portal  »  Knowledgebase  »  Viewing Article

  Print
„Softaculous Apps Installer“ yra automatinis diegimo įrankis, kuris vos keliais paspaudimais įdiegia populiariausias PHP, „JavaScript“, „Perl“ programas. Naudojant „Softaculous Apps Installer“ nereikės rankiniu būdu diegti programų, pirmiausia įkeliant failus, tada sukūrus duomenų bazę ir galiausiai jas įdiegus. Bet juos galite įdiegti keliais paspaudimais.
Norėdami pasiekti „Softaculous Apps Installer“, „Softaculous Apps Installer“ nuorodą galite rasti „cPanel Home“ programinės įrangos skyriuje.
Softaculous Apps „CPanel“ galite rasti specialų „Softaculous Apps Installer“ skyrių, kuriame priekiniame skydelyje rodomos populiariausios programos ir programų kategorija.
Softaculous Galite įdiegti programas, modifikuoti diegimą, taip pat tvarkyti atsargines kopijas.
Kai programinės įrangos skyriuje spustelėsite „Softaculous Apps Installer“, jis pateks į „App Installer“ sąsają, kaip parodyta žemiau.
Softaculous Installer

Įdiekite programą naudodami „Softaculous Apps Installer“

Norėdami įdiegti programą iš „Softaculous Apps Installer“ paieškos kairėje pateiktame paieškos laukelyje arba spustelėkite bet kurią iš kategorijų. Tada galite pasirinkti programą, kurią norite įdiegti.
Application Softaculous Spustelėkite Diegti ir vadovaukitės toliau pateiktomis instrukcijomis, kad įdiegtumėte programą tiesiai į savo svetainę.

Sukurkite bet kurios programos atsarginę kopiją

Galite lengvai sukurti programos atsarginę kopiją naudodami „Softaculous Apps Installer“, kad vėliau ją atkurtumėte savo paskyroje. Norėdami sukurti programos atsarginę kopiją, turėsite pereiti į „Softaculous Apps Installer“ visų diegimų skyriaus sąrašą. Spustelėkite piktogramą naršymo juostos viršuje, kad atidarytumėte visus diegimus.
Create Backup Skiltyje „Visos instaliacijos“ rasite visų programų, kurias įdiegė „Softaculous Apps Installer“, sąrašą.
Script Installation Spustelėkite piktogramą Atsarginė kopija, kad sukurtumėte automatinę viso programos diegimo atsarginę kopiją. Ši atsarginė kopija apims visus failus, duomenų bazę ir programos konfigūraciją. Jūs visada galite atkurti programą, eidami į „Softaculous Apps Installer“ atsarginės kopijos kūrimo ir atkūrimo sąsają, kurią galite atidaryti viršutiniame naršymo meniu spustelėję piktogramą Atsarginė kopija ir atkūrimas.
Backup Restore

Share via
Did you find this article useful?  

Related Articles


Comments

Add Comment

Replying to  

Captcha
© Getspace - Lietuva