There was a problem loading the comments.

Kaip paleisti „AutoSSL“ savo domenuose, kad įdiegtumėte SSL per „cPanel“?

Support Portal  »  Knowledgebase  »  Viewing Article

  Print
Jei jūsų domenas sukurtas neseniai, palaukite kelias valandas, kad „cPanel“ galėtų automatiškai įdiegti SSL sertifikatą jūsų domene. Tačiau net po 24 valandų, jei SSL nėra įdiegtas jūsų domene, pirmiausia patikrinkite paskutinį „AutoSSL“ žurnalą per  cPanel >> SSL/TLS Status >> Certificate Status.
Jei matote klaidų, pabandykite jas ištaisyti arba atidarykite užklausą pas mus. Jei klaidų nerodoma, tai reiškia, kad dėl kažkokių priežasčių jis nebuvo automatiškai įtrauktas į „AutoSSL“, todėl jūs turite per „cPanel“ paleisti „AutoSSL“ savo domene ir įdiegti SSL sertifikatą. Tai galėsite padaryti vadovaudamiesi šia pamoka.

1. Prisijunkite prie savo „cPanel“ paskyros.

2. Skiltyje Sauga spustelėkite SSL / TLS būsenos piktogramą.

ssl-tls-status-icon.gif

3. Spustelėkite mygtuką Vykdyti „AutoSSL“ ir bus matomas sėkmingo diegimo arba klaidos pranešimas.

ssl-tls-status-runauto-ssl.gif
Jei matote pranešimą patvirtinantį, kad diegimas sėkmingas, tai reiškia, kad per kelias ateinančias valandas „cPanel“ bus automatiškai įdiegtas SSL jūsų domene, o jei rodoma klaida, patikrinkite ir išsiųskite tą pranešimą mums, kad galėtume jums padėti išspręsti šią situaciją.


Pastaba: norint patvirtinti jūsų domeną, „AutoSSL“ trunka nuo kelių iki 24 valandų. SSL diegimas yra visiškai automatizuotas.

Share via
Did you find this article useful?  

Related Articles


Comments

Add Comment

Replying to  

Captcha
© Getspace - Lietuva