There was a problem loading the comments.

Kaip redaguoti hosts failą „MacOS“ operacinėje sistemoje.

Support Portal  »  Knowledgebase  »  Viewing Article

  Print
  • 2021/12/16 11:57 AM

Apžvalga

Šis instruktažas yra sukurtas atvejais kai perkelinėjate svetainę iš vienos prieglobos platformos į vieną iš GetSpace prieglobos serverių. Šiame nuosekliame vadove pateikiamos instrukcijos, kaip galite išbandyti svetainės funkcionalumą nedarant jokių domeno DNS įrašų pakeitimų. Šiuo atveju, turite žinoti naują žiniatinklio prieglobos serverio IP adresą. Paprastai IP adresą rasti iš užsakymo patvirtinimo el. pašto kurį gavote registruodamiesi ir įsigyjant hostingo paslaugą per Getspace sistemą. (Taip pat, IP adresą galite sužinoti pasiteiravus Getspace techninio aptarnavimo skyriaus)
1 veiksmas: atidarykite „Mac“ terminalą
Atidarykite Finder ir eikite į Programos > Priemonės > Terminalas (Applications > Utilities > Terminal)

Terminalo lange įveskite:

sudo nano /private/etc/hosts


Sistema turėtų paprašyti įvesti slaptažodį – tai yra tas pats slaptažodis, kurį naudojate prisijungdami prie sistemos. Įveskite jį ir paspauskite Enter.

2 veiksmas
: redaguokite „Mac Hosts“ failą

IP adresas yra pirmasis, o serverio pavadinimas yra antras. Komentarai pažymėti „#“ ženklu. Apsvarstykite toliau pateiktą pavyzdį:
0.0.0.0 server.domain.com

Pirmiausia įveskite IP adresą, į kurį norite kreiptis, paspauskite tarpą, tada serverio pavadinimą (arba domeno pavadinimą), kurį norite susieti su juo.

MacOS hosts file opened in nano.


Jei padarote klaidą, galite nurodyti „Mac OS“ nepaisyti eilutės, įvesdami simbolį # tos eilutės pradžioje.

Išsaugokite pakeitimus paspausdami Command + O, tada išeikite paspausdami Command + X.

Išvada

„Mac“ kompiuterio hosts failo redagavimas yra paprastas veiksmas. Tiesiog įsitikinkite, kad žinote serverio, prie kurio norite prisijungti, IP adresą, tada nurodykite pavadinimą, kurį norite įvesti naršyklėje, ir išsaugokite pakeitimus, toliau galite stebėti pakeitimus vesdami domeno pavadinimą į naršyklę.

Share via
Did you find this article useful?  

Related Articles


Comments

Add Comment

Replying to  

Captcha
© Getspace - Lietuva